شرایط و روش های پرداخت و ارسال سفارش:

 

بعد از خرید و پرداخت از درگاه مستقیم بانکی داخل سایت سفارش شما در نوبت ارسال قرار می گیرد .

روش های ارسال کالا – ام ام موبایل :

مشتریان عزیز ساکن تهران و حومه که امکان ارسال کالا با پیک برای آنها فراهم است هزینه پیک در محل باید توسط مشتری به پیک موتوری پرداخت شود. 
روش ارسال سفارش را می توانید به راحتی هنگام خرید انتخاب کنید . ارسال با پیک فقط در تهران و حومه امکانپذیر است. در صورتی که روش ارسال مد نظر شما از طریق شرکت های باربری ویژه شهرستان ها (تیپاکس ،ترمینال های باربری ،فرودگاه ، پست و …) باشد : زمان تقریبی تحویل سفارش توسط شرکت ها بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 تا 3 روز کاری است. اگر روش ارسال به شهرستان که هنگام خرید تعیین منمایید  تیپاکس باشد هزینه ارسال را بعد از دریافت کالا به شرکت تیپاکس پرداخت میکنید.

برای اطلاع از قیمت های تیپاکس از طریق لینک زیر مطلع شوید.

تییپاکس - ام ام موبایل

روش ارسال کالای خریداری شده از فروشگاه ام ام موبایل به شهرستان میتواند تیپاکس – پست – شرکت های باربری و … باشد .

  1. و اگر روش ارسال با باربری باشد باید هزینه پیک از فروشگاه تا باربری در صفحه خرید به مبلغ خرید اضافه شود و سپس جمع کل پرداخت شود .و همچنین اطلاع داشته باشید هزینه دیگری توسط باربری هنگام تحویل مرسوله از شما دریافت خواهد کرد. لذا خواهشمند است روش ارسال کالا را به دقت انتخاب نمایید تا هزینه ارسال بار خود را مدیریت نمایید. با توجه به انتخاب روش ارسال سفارش توسط شما مشتری عزیز فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در خصوص هزینه ها و زمان رسیدن مرسوله به دست مشتریان عزیز ندارد. در صورتی که زمان سفارش از ساعت 9:30 تا 19 باشد سفارش همان روز ارسال میشود. سفارش های خارج از این زمان و یا در روزهای تعطیل در اولین روز کاری بعدی ارسال میشود .

با توجه به حساس بودن ال سی دی، لوازم و قطعات تعمیرات موبایل و نیاز به بسته بندی مناسب جهت جلوگیری از هر گونه آسیب لطفا برای ارسال کالای خود کمی صبور باشید .

با تشکر از حسن انتخاب شما تعمیرکاران گرامی

مدیریت فروشگاه ام ام موبایل​

لوگو فروشگاه ام ام موبایل

راه های ارتباط با ما

021 – 66 707 179
021 – 66 707 189

0930 – 39 39 612

0912 – 39 39 612

برای ارتباط با تیم MMMobile میتوانید با شماره های تلفن, تماس حاصل فر مایید یا به شماره های واتساپ پیام ارسال کنید.

پاسخ پرسش‌های پرتکرار

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟

روش‌های ارتباط با ما

تماس تلفنی: 66707189-021